Zavřít

Kdo jsme?

Ahoj, jmenuji se David a jsem zakladatelem společnosti LEASINGOVÝ MAKLÉŘ s.r.o. Naše firma je prvním a jediným subjektem v ČR, který byl vytvořen proto, aby Vám poskytl objektivní a ucelené informace o finančních produktech v ČR.
V oblasti prodeje či financování automobilů se pohybuji již více jak 20 let. Za svou pracovní kariéru jsem vyzkoušel různá odvětví. Prodával jsem auta a působil dlouhé roky v obchodním týmu jedné z největších leasingových společností v ČR. Za tu dobu jsem získal mnoho informací a zkušeností, seznámil se s prostředím financování a naučil se v něm velice dobře orientovat. Přesně vím, co banky vyžadují od klientů a naopak. Jistě mi dáte za pravdu, že pro většinu z Vás, kteří nemáte dostatek zkušeností, je velice těžké a časově náročné zorientovat se v nabídkách, a ještě těžší dotáhnout vše do úspěšného konce.
Celý nápad založit LEASINGOVÉHO MAKLÉŘE vznikl díky mým přátelům a známým, kteří se na mě obraceli s prosbou o radu při sjednání finančního produktu či koupi vozidla... Znám praktiky prodejců, vím, k čemu jsou motivováni a jaké používají obchodní praktiky. Toho všeho bych Vás chtěl ušetřit a ubezpečit, že u nás nabízíme pouze produkty a služby, za které se nemusíme stydět. Vytvořil jsem proto pro Vás malý tým specialistů, kteří jsou ve svém oboru skutečnými mistry. Jejich úkol je jednoduchý – nalézt tu nejvýhodnější alternativu financování a ušetřit Vám čas a nemalé finanční prostředky. Za naše služby nic neplatíte, jsme odměňování od našich partnerů na přímo. Garantuji Vám 100% spokojenost s našimi službami – stejně jako stovky klientů před Vámi :) kontaktujte nás a přesvědčte se, že to jde.
David Dvořáček – Váš LEASINGOVÝ MAKLÉŘ
1.
Naše služby jsou zdarma. Vůbec nic nám neplatíte.
2.

Jednáme férově. Vždy Vám řekneme přesné a pravdivé informace.

3.
Při vyjednávání s bankami stojíme na Vaší straně.
4.
Naším cílem je ušetřit Vám peníze. Podívejte se na 3 důvody,
proč to dokážeme
.
Můj příběh

Kam dál?

44 000 Kč
ušetříme průměrně každému klientovi
více informací
22
bank a leasingových společností, se kterými
spolupracujeme
více informací
3

hlavní důvody, proč je smlouva od nás nejvýhodnější

více informací
cross