Zavřít

Kdo jsme?

Vítejte na oficiálním webu společnosti LEASINGOVÝ MAKLÉŘ s.r.o., předního specialisty na leasing v České republice a na Slovensku s více než patnáctiletou tradicí. Naše společnost, vedená vášní pro inovaci a neochvějným závazkem k našim klientům, je hrdá na to, že si udržuje rostoucí komunitu spokojených zákazníků, kteří v nás vidí nejen poskytovatele služeb, ale také důvěryhodného partnera.

Jmenuji se David Dvořáček, jsem zakladatel a duše této společnosti. Mé více než dvacetileté zkušenosti v automobilovém prodeji a financování jsou základem naší filozofie: poskytovat nezávislé, transparentní, a především lidské poradenství. Společně s naším týmem odborníků jsme se zasvětili poskytování služeb, které definují standardy pro celý průmysl.

Naše bohaté zkušenosti a hluboké znalosti nám umožňují nabídnout klientům nejen široké portfolio finančních řešení, ale také personalizovaný přístup, který přesně odpovídá jejich unikátním potřebám. My v LEASINGOVÉM MAKLÉŘI si ceníme důvěry, kterou do nás naši klienti vkládají, a každodenně pracujeme na tom, abychom tuto důvěru zaslouženě odměnili.

Naše poslání není jenom o poskytování finančních produktů. Je o budování pevných vztahů, které překračují jednotlivé transakce a otevírají dveře k dlouhodobým partnerstvím. Stojíme při vás, abychom vám pomohli navigovat světem financování s jistotou a přinesli nejlepší možná řešení pro vaše potřeby.

Děkujeme vám za vaši důvěru a přízeň. Těšíme se, že budeme moci přispět k vašemu úspěchu a společně kráčet cestou k vašim snům.

S úctou a očekáváním budoucí spolupráce,
David Dvořáček – Zakladatel a ředitel LEASINGOVÉHO MAKLÉŘE s.r.o.
1.
Naše služby jsou zdarma. Vůbec nic nám neplatíte.
2.

Jednáme férově. Vždy Vám řekneme přesné a pravdivé informace.

3.
Při vyjednávání s bankami stojíme na Vaší straně.
4.
Naším cílem je ušetřit Vám peníze. Podívejte se na 3 důvody,
proč to dokážeme
.
Můj příběh

Kam dál?

44 000 Kč
ušetříme průměrně každému klientovi
více informací
22
bank a leasingových společností, se kterými
spolupracujeme
více informací
3

hlavní důvody, proč je smlouva od nás nejvýhodnější

více informací
cross