Zavřít

Financování osobních
automobilů

Rozumíme vašemu snu po novém autě nebo touze po kvalitním ojetém vozidle. Možná se ptáte, jak nejlépe financovat váš vůz, nebo máte pochybnosti o rychlém a povrchním přístupu prodejců, kteří vám slibují "nejlepší" řešení během několika minut.

My víme, že každý zákazník je unikátní a zaslouží si osobní přístup od profesionálů. Nejsme jen ti, co zadají pár údajů do počítače. Jsme ti, kdo naslouchají vašim potřebám a plánují s vámi každý krok.

Naše znalosti a zkušenosti nás řadí mezi ty nejlepší v oboru. Víme, jak najít ten nejvýhodnější úvěr na trhu, přizpůsobený vašim potřebám. Stejně jako pro stovky spokojených klientů před vámi, i pro vás najdeme optimální finanční řešení.

Nechte nás dokázat, že jsme váš ideální partner pro dosažení vašich cílů. Kontaktujte nás a přesvědčte se sami, proč jsme lídři v oboru. Jsme tu, abychom vám pomohli dosáhnout vašich automobilových snů.
Co dokážeme?
Úvěr nebo leasing od 70 000 
Akontaci od 0 %
Dobu splácení 6 - 84 měsíců
Smlouvu pro zaměstnance i podnikatele
Možnost předčasného ukončení je samozřejmostí
Co k tomu potřebujeme?
1.
Přesnou specifikaci Vašeho vysněného vozu.
2.
Dva doklady totožnosti (občanský a řidičský průkaz).
3.
Tři hodiny našeho času.
Úvěr nebo leasing bez potvrzení o příjmu?
Základním předpokladem je výše úvěru do 1.500.000 Kč. Dále hraje roli stáří vozidla a výše akontace. Nejjednodušší je nás kontaktovat a probrat konkrétní případ. Kolikrát stačí změna maličkosti a všechno je jinak. Od toho jsme tu. Najdeme tu nejsnadnější a nejlevnější variantu.
Chci kalkulaci zdarma
Nebo zavolejte rovnou na číslo: 604 857 857

Kam dál?

44 000 Kč
ušetříme průměrně každému klientovi
více informací
22
bank a leasingových společností, se kterými
spolupracujeme
více informací
3

hlavní důvody, proč je smlouva od nás nejvýhodnější

více informací
cross