Zavřít

Jak si vybrat vhodné financování pro nákup nového vozidla

Pokud přemýšlíte o financování nákupu nového vozidla, máte několik možností. Kromě tradičního finančního leasingu může být modernějším a výhodnějším řešením účelový spotřebitelský úvěr. V tomto článku se podíváme na výhody obou možností a ukážeme vám, jak vybrat ten nejlepší způsob financování pro vaše potřeby.

Jak si vybrat vhodné financování pro nákup nového vozidla

Výhody účelového spotřebitelského úvěru

1. Vlastnictví vozidla
S účelovým spotřebitelským úvěrem se stáváte majitelem vozidla od prvního dne. To znamená, že nemusíte čekat na konec leasingové doby, abyste získali plné vlastnictví. To může být důležité zejména pro firmy, které mohou vozidlo odepisovat a plátce DPH si může odečíst DPH na vstupu.

2. Daňové výhody
Pro firmy může být účelový spotřebitelský úvěr výhodný i z daňového hlediska. Vozidlo je vlastněno a odepisováno.

3. Flexibilita
Účelový spotřebitelský úvěr nabízí větší flexibilitu v tom, jak můžete vozidlo používat. Nejste omezeni kilometrovým limitem nebo omezeními týkajícími se údržby vozidla, jak to může být u finančního leasingu.

Finanční leasing pro porovnání

Je důležité zmínit, že finanční leasing je stále dostupným způsobem financování a může být vhodným řešením pro některé klienty. Nicméně, pokud hledáte modernější a výhodnější možnost, účelový spotřebitelský úvěr může být lepší volbou.

Jak vybrat správný financovací produkt

Při výběru mezi účelovým spotřebitelským úvěrem a finančním leasingem je důležité zvážit své finanční potřeby a cíle. Porovnejte výhody a nevýhody obou produktů a zvážte, který z nich lépe odpovídá vašim potřebám.

Pokud preferujete účelový spotřebitelský úvěr, obraťte se na společnost, která vám ho může poskytnout.  Naše společnost LEASINGOVÝ MAKLÉŘ s.r.o.  vám pomůže s tímto moderním způsobem financování vozidla. Naše nezávislost, transparentnost a rychlost vás ujistí v tom, že získáte nejlepší možnou nabídku pro vaše potřeby.

Pokud potřebujete další úpravy nebo informace, kontaktujte nás...

Související články

Kam dál?

44 000 Kč
ušetříme průměrně každému klientovi
více informací
22
bank a leasingových společností, se kterými
spolupracujeme
více informací
3

hlavní důvody, proč je smlouva od nás nejvýhodnější

více informací
cross