Váš specialista
na individuální financování a pojištění
Volejte nám ( po-pá 08-18:00 ) 604 857 857
David

Kdo jsme?

Ahoj, jmenuji se David a jsem zakladatelem společnosti LEASINGOVÝ MAKLÉŘ s.r.o. Naše firma je prvním a jediným subjektem v ČR, který byl vytvořen proto, aby Vám poskytl objektivní a ucelené informace o finančních produktech.

V oblasti prodeje či financování automobilů se pohybuji již více jak 17 let. Za svou pracovní kariéru jsem vyzkoušel různá odvětví. Prodával jsem auta a působil dlouhé roky v obchodním týmu jedné z největších leasingových společností v ČR. Za tu dobu jsem získal mnoho informací a zkušeností, seznámil se s prostředím financování a naučil se v něm velice dobře orientovat. Přesně vím, co banky vyžadují od klientů a naopak. Jistě mi dáte za pravdu, že pro většinu z Vás, kteří nemáte dostatek zkušeností, je velice těžké a časově náročné zorientovat se v nabídkách a ještě těžší dotáhnout vše do úspěšného konce.

Celý nápad založit LEASINGOVÉHO MAKLÉŘE vznikl díky mým přátelům a známým, kteří se na mě obraceli s prosbou o radu při sjednání finančního produktu či koupi vozidla.. Znám praktiky prodejců, vím, k čemu jsou motivováni a jaké používají obchodní praktiky. Toho všeho bych Vás chtěl ušetřit a ubezpečit, že u nás nabízíme pouze produkty a služby, za které se nemusíme stydět. Vytvořil jsem proto pro Vás malý tým specialistů, kteří jsou ve svém oboru skutečnými mistry. Jejich úkol je jednoduchý - nalézt tu nejvýhodnější alternativu financování a ušetřit Vám čas a nemalé finanční prostředky. Za naše služby nic neplatíte, jsme odměňování od našich partnerů na přímo. Grantuji Vám 100% spokojenost s našemi spolužbami - stejně jako již 1120 klientů před Vámi :)  kontaktujte nás a přesvědčte se, že to jde.

David Dvořáček   Váš LEASINGOVÝ MAKLÉŘ

1
Naše služby jsou zdarma. Vůbec nic nám neplatíte.
2
Jednáme férově. Vždy Vám řekneme přesné a pravdivé informace.
3
Při vyjednávání s bankami stojíme na Vaší straně.
4
Naším cílem je ušetřit Vám peníze. Podívejte se na 3 důvody, proč to dokážeme.
Chci kalkulaci zdarma
Sledujte nás na sociálních sítích, kde publikujeme zajímavé informace z oboru.