Váš specialista
na individuální financování a pojištění
Volejte (po-pá 08-18:00)604 857 857
David

Kdo jsme?

Jmenuji se David a jsem zakladatelem společnosti LEASINGOVÝ MAKLÉŘ s.r.o. Jsme prvním a jediným subjektem v ČR, který byl vytvořen proto, aby Vám poskytl objektivní a ucelené informace o finančních produktech.

V oblasti prodeje či financování automobilů se pohybuji již více jak 14 let. Za svou pracovní kariéru jsem vyzkoušel různá odvětví. Prodával jsem auta, jak nová, tak ojetá, působil jsem dlouhé roky v obchodním týmu jedné z největších leasingových společností v ČR. Za tu dobu jsem získal mnoho informací a zkušeností, seznámil se s prostředím financování a naučil se v něm velice dobře orientovat. Přesně vím, co banky vyžadují od klientů a naopak. Jistě mi dáte za pravdu, že pro většinu z Vás, kteří nemáte dostatek zkušeností, je velice těžké a časově náročné zorientovat se v nabídkách a ještě těžší dotáhnout vše do úspěšného konce.

Celý nápad založit LEASINGOVÉHO MAKLÉŘE vznikl díky mým přátelům a známým, kteří se na mě obraceli s prosbou o radu při koupi. Znám praktiky prodejců, vím, k čemu jsou motivováni a jaké používají taktiky. Toho všeho bych Vás chtěl ušetřit a ubezpečit, že u nás nabízíme pouze produkty a služby, za které se nemusíme stydět. Vytvořil jsem proto pro Vás malý tým specialistů, kteří jsou ve svém oboru skutečnými mistry. Jejich úkol je jednoduchý - nalézt tu nejvýhodnější alternativu individualního financování a ušetřit Vám čas a nemalé finanční prostředky. Za naše služby nic neplatíte, kontaktujte nás a přesvědčte se, že to jde.

David Dvořáček   Váš LEASINGOVÝ MAKLÉŘ

1
Naše služby jsou zdarma. Vůbec nic nám neplatíte.
2
Jednáme férově. Vždy Vám řekneme přesné a pravdivé informace.
3
Při vyjednávání s bankami stojíme na Vaší straně.
4
Naším cílem je ušetřit Vám peníze. Podívejte se na 3 důvody, proč to dokážeme.
Chci kalkulaci zdarma
Sledujte nás na sociálních sítích, kde publikujeme zajímavé informace z oboru.